Strážcovia Galaxie 3 /dabing/

Strážcovia Galaxie 3 /dabing/


Film obsahuje niekoľko sekvencií s blikajúcimi svetlami, ktoré môžu ovplyvniť osoby náchylné na fotosenzitívnu epilepsiu alebo inú fotosenzitivitu.


Ešte raz s citom.

V treťom pokračovaní populárnej série Strážcovia galaxie 3 od štúdia Marvel sa naša obľúbená skupina nešťastníkov usadila v živote na Kdoviekde. Netrvá však dlho a ich životy naruší ozvena Rocketovej pohnutej minulosti. Peter Quill, ktorý sa stále spamätáva zo straty Gamory, musí okolo seba zmobilizovať svoj tím na nebezpečnú misiu, ktorá by v prípade neúspešného dokončenia mohla viesť ku koncu strážcov, ako ich poznáme.

Vo filme účinkujú Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Karen Gillan, Pom Klementieff a Vin Diesel ako Groot a Bradley Cooper ako Rocket, Sean Gunn, Chukwudi Iwuji, Will Poulter a Maria Bakalová.

James Gunn je režisérom a napísal aj scenár. Kevin Feige produkuje spolu s Louisom D’Espositom.

 

Originálny názov: Guardians of the Galaxy Vol. 3; Predloha: Dan Abnett, Andy Lanning (komiks)
Žáner: akčný, sci-fi, fantasy
Rok: 2023
Krajina pôvodu: USA
Réžia: James Gunn
Hrajú: Chris Pratt, Dave Bautista, Pom Klementieff, Bradley Cooper, Elizabeth Debicki, Zoe Saldana, Sean Gunn, Karen Gillan, Will Poulter, Vin Diesel, Sylvester Stallone a i., (v slovenskom znení): Michal Hallon, Kristína Turjanová, René Jankovič, Barbora Chlebcová, Petra Vajdová, Martin Zatovič, Vladimír Kobielsky, Roman Matisko, Marek Fašiang, Miroslava Belancová, Jana Wagnerová a i.
Hudba: John Murphy

 

 

 

(anglicky):

 

Filmy o filme (anglicky):

 

Premiéra:

 

O filme

Strážcovia Galaxie 3 Guardians of the Galaxy Vol. 3 (Marvel) Facebook Instagram Twitter

KINO HRON ODPORÚČA: ZÁVEREČNÉ TITULKY OBSAHUJÚ BONUSOVÝ MATERIÁL (2x)