Domáce príšerky

Termín premietania

Min. počet na 1 premietanie = 5 divákov

Akú máte doma vy?

Vedeli ste, že vo vašom dome žije niekto bez toho, aby ste ho videli? Elfinovia sú malé chlpaté príšerky, ktoré udržiavajú v každom dome pokoj a harmóniu. Ich úlohou je premeniť váš dom na domov. Finnick nie je ako všetci ostatní Elfinovia. Zdá sa, že z každého, kto sa nasťahuje do jeho domu, si len robí žarty a snaží sa ich z domu vyhnať. Všetko sa ale zmení, keď do domu príde Christine s jej rodinou, ktorá Finnicka odhalí. Keď sa ale v meste začnú diať čudné veci, Finnick a Christine, ktorí sú tak odlišní, sa budú musieť spojiť a spolupracovať, aby vyriešili všetky záhady a zachránili mesto!

Originálny názov: Finnick
Žáner: animovaný, dobrodružný
Rok: 2023
Veková prístupnosť: nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 7 rokov
Obsahový deskriptor: strach
Réžia: Denis Chernov
Hrajú (v slovenskom znení): Ivan Šándor, Natália Kóšová, Tomáš Halon, Soňa Norisová, Přemysl Boublík, Ján Tréger, Henrich Platek, Juraj Predmerský, Rastislav Sokol, Ján Strapec, Dušan Szabó, Michal Domonkos a i.
Scenár: Tatiana Belova, Denis Chernov, Jeffrey Hilton

O filme