Čarovná Lienka a Čierny Kocúr vo filme

Termín premietania

 

Zrod hrdinov

Populárny seriál Čarovná Lienka a Čierny Kocúr sa prvý krát predstavia na plátnach kín ako celovečerný film, ktorý prinesie úplne nové dobrodružstvo, napätie, zábavu a veľa pesničiek. Predovšetkým ale ukáže, ako to kedysi celé začalo, ako sa z obyčajných a celkom nenápadných detí stali superhrdinovia Čarovná Lienka a Čierny Kocúr.

Celovečerný film Čarovná Lienka a Čierny Kocúr ukáže zrod superhrdinov, ktorí bránia Paříž pred zlom a ktorí si v piatich sériách rovnomenného seriálu získali srdcia miliónov divákov a fanúškov po celom svete vrátane Slovenska. Nesmelé dievča Marinnette vyberú sily dobra ako tú pravú osobu, ktorá by mala mať v držaní čarovný drahokam s mocou premeniť človeka na superhrdinskú Červenú Lienku. Behom prvej misie stretáva Marinnete v katedrále Notre-Dame druhého vyvoleného hrdinu Čierneho Kocúra, pričom spoločne zneškodnia oživené a desivé gotické sochy. Ani jeden však netuší, že sú spolužiaci. Ich hlavnou úlohou bude postaviť sa do cesty mocnému zloduchovi Lyšajovi. Každý sám je ako hrdina super, spoločne by ale mohli byť nepremožitelní.

Fanúškovia seriálu sa môžu tešiť na možstvo nových motívov, tajomstviev a odpovede na viacero otázok. Ostatní diváci potom na skvelú kombináciu superhrdinského dobrodružstva, komédie a muzikálu. A rovnako na nevšedný výlet do magického Paříža.

„Keď z televíznej série robíte celovečerný film pre kiná, musíte a chcete mať všetko väčšie a lepšie. Sú tu veľkolepé akčné scény, humor a muzikálové čísla. Chceli sme urobiť akčný film, kde postavy svoje vnútorné emócie vyjadrujú piesňou,“ predstavuje film režisér a autor celej značky Jeremy Zag. „Uvidíte priesečník medzi Ľadovým kráľovstvom a Spider-Manom.“

 

Originálny názov: Ladybug & Cat Noir: The Movie
Žáner: animovaný, dobrodružný, komédia, muzikál
Rok: 2023
Krajina pôvodu: Francúzsko, USA
Réžia: Jeremy Zag
Hrajú: Zeno Robinson, Selah Victor, Cristina Valenzuela, Cassandra Lee Morris a i., (v slovenskom znení): Natália Kóšová, Dávid Hartl, Mirka Belancová, Zuzana Vačková, Martin Kaprálik, Lenka Debnárová, Vladko Plevčík, Miška Kapráliková, Sväťo Malachovský, Štefan Bučko, Bianka Bucková, Dagmar Sanitrová, Miška Drotárová, Vladko Plevčík a i.
Hudba: Harvey Mason Jr.

 

 

O filme

Čarovná Lienka a Čierny Kocúr vo filme

GoPay
GoPay

MasterCard
MasterCard

Maestro
Maestro

Visa Electron
Visa Electron

Visa
Visa