Thor: Láska a hrom /titulky/

Thor: Láska a hrom /titulky/


Premietame pre všetkých, nič nekontrolujeme.
Respirátor nepovinný/dobrovoľný, občerstvenie povolené (predaj pukancov pred kinosálou).


 

Nie každý boh má plán...

Thor: Láska a hrom je pripravovaný americký superhrdinský film na motívy komiksovej postavy Thora, ktorý produkuje spoločnosť Marvel Studios a distribuuje Walt Disney Studios Motion Pictures. Je to priame pokračovanie filmu Thor: Ragnarok (2017) a 29. filmom v rámci Marvel Cinematic Universe (MCU).

V novom príbehu Thor odchádza na zaslúžený odpočinok a pokúša sa nájsť vnútorný pokoj, ale nakoniec sa opäť musí vrátiť do akcie a naverbovať Valkýru (Thompson), Korga (Waititi) a Jane Fosterovú (Portman) - ktorá je teraz mocným Thorom - aby zabránili Gorrovi the God Butcher (Christian Bale), zlikvidovať všetkých bohov.

Scenáristom a režisérom filmu je skvelý Taika Waititi , ktorý si vo filme aj zahrá spolu s ním aj Chris Hemsworth v úlohe Thora, Christian Bale, Tessa Thompson, Jaimie Alexander, Russell Crowe a Natalie Portman.

 

Originálny názov: Thor: Love and Thunder; Predloha: Stan Lee (komiks)
Žáner: akčný, fantasy, komédia
Rok: 2022
Krajina pôvodu: USA
Réžia: Taika Waititi
Hrajú: Chris Hemsworth, Christian Bale, Tessa Thompson, Jaimie Alexander,Taika Waititi, Russell Crowe, Natalie Portman a i., (v slovenskom znení): Tomáš Maštalír, Táňa Pauhofová, Dušan Cinkota, Lenka Debnárová, Jakub Ružička, Michal Hallon a i.
Hudba: Michael Giacchino

 

 

 

 

(anglicky):

 

Filmy o filme (anglicky):

 

Premiéra (anglicky):

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Thor: Láska a hrom, (anglicky): Thor: Love and Thunder (Marvel), Facebook, Twitter.

KINO HRON ODPORÚČA: !ZÁVEREČNÉ TITULKY OBSAHUJÚ BONUSOVÝ MATERIÁL (2x)!